HARDKOR DISKO to produkcja całkowicie niezależna. Film powstał nie tylko bez udziału środków publicznych, ale również bez jakiegokolwiek zewnętrznego finansowania. Była to świadoma decyzja, podjęta już na etapie developmentu, a wynikająca z potrzeby nieograniczonej swobody twórczej i artystycznej, wykorzystania energii i potencjału osób zaangażowanych w produkcję, a także z próby uchwycenia aktualnych zjawisk, stanowiących tło akcji filmu.

Film HARDKOR DISKO został wyprodukowany przez głębokiOFF, konglomerat artystyczny założony przez Krzysztofa Skoniecznego. Do fundamentalnych założeń grupy należą interdyscyplinarność i kompleksowość, które znajdują wyraz w różnorodności podejmowanych działań z pogranicza sztuk audiowizualnych, teatralnych czy performatywnych.

W dorobku głębokiegoOFFu znajdują się m.in. wielokrotnie nagradzane teledyski (Fryderyk za „Krzyżówkę dnia” Brodki, Grand Prix Festiwalu Polskich Wideoklipów YACH FILM 2011 i 2012 za „Defto” Jamala oraz „Nie ma cwaniaka na warszawiaka” Projektu Warszawiak, a także Nagroda TVP Kultura Gwarancje Kultury za ten ostatni klip, nominacje Plus Camerimage, czy najnowszy Drewniany YACH za „Całokształt Twórczości” dla Krzysztofa Skoniecznego).

www.glebokioff.pl